Plsteeler Wiedza
i doświadczenie


PLSTEELER to radomska firma specjalizująca się w produkcji giętych konstrukcji stalowych. Choć sama firma jest stosunkowo młoda, to należy podkreślić, że została utworzona w wyniku połączenia długoletniego doświadczenia, stażu w branży oraz wszechstronnej wiedzy technicznej swych założycieli.

 

Bez posiadania tych atutów działalność i odnoszenie sukcesów w tak wymagającej specjalizacji byłyby zwyczajnie niemożliwe.

Nowoczesny park maszynowy

Nowoczesny

park maszynowy


PLSTEELER jest firmą ukierunkowaną na ciągły i dynamiczny rozwój, ponieważ takie są realia nowoczesnego rynku. Zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość wytwarzanych przez nas elementów konstrukcyjnych. Jednym z kluczowych atutów, gwarantujących naszą jakość, jest nowoczesny warsztat, bazujący na technologiach najnowszej generacji.

 

Maszyny oraz narzędzia, biorące udział w skomplikowanych procesach produkcyjnych (m.in. laserowe cięcie blach, gięcie rur i profili, montaż i spawanie), muszą spełniać wiele rygorystycznych norm. Dzięki temu produkowane przez nas wyroby są zgodne z obowiązującymi normami i spełniają najwyższe standardy techniczne.

 

Firma PLSTEELER należy do grona wykonawców współtworzących nowe kierunki w architekturze.

 

Konstrukcje stalowe gięte wytyczają nowe możliwości dla ultranowoczesnej stylistyki, charakteryzującej się lekkością, wytrzymałością oraz swobodą formy.

Innowacyjność

i gotowość do wyzwań


PLSTEELER - konstrukcje stalowe gięte

wysoko zawieszona poprzeczka!


Doskonałym przykładem są konstrukcje membranowe, których prawidłowe wykonanie wymaga przede wszystkim precyzyjnego wykonania elementów szkieletowych.

 

Nasza rola zaczyna się już na etapie tworzenia rysunku warsztatowego konstrukcji stalowej – w sytuacji, gdy inwestor dysponuje jedynie ogólnym projektem obiektu. Na każdym etapie działań bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za bezbłędne wykonanie, przekazując Klientowi zamówione elementy, nie tylko spełniające najwyższe wymogi wytrzymałościowe, ale także trwale zabezpieczone pod kątem antykorozyjnym.